Апинозема 20 г

Отложить Сравнить
25 грн./шт.
Есть в наличии
Нашли дешевле?

«Апінозема», 20 г на 10 доз, для профілактики та лікування нозематозу бджіл, не містить антибіотиків

            Показання щодо використання: Препарат «Апінозема» використовують для профілактики та лікування нозематозу бджіл, змішаних бактеріальних захворювань бджіл. Препарат «Апінозема» використовують весною, влітку та восени.

Форма випуску: Фольгований полімерний пакет вагою 20 г, мітить порошок з забарвленням від світло-сірого до зелено-жовтого кольору.

Складові компоненти: D-глюкоза, морська сіль, екстракт часнику, хлорид натрію, аскорбінова кислота, вітаміни групи В, лимонна кислота, допоміжні речовини.

Фармакологична дія: Активні діючі речовини, що входять до складу препарату «Апінозема», проявляють широкий спектр лікувальної дії щодо збудника нозематозу  ― Nozema apis, та щодо більшості збудників основних бактеріальних хвороб бджіл.

Дозування та спосіб використання: Вміст пакету препарату, вагою 20 г, використовують на приготування 10 дозготової лікувальної форми (10 бджолосімей).

1. Ранньою весною, до весіннього обліту бджіл. Вміст пакету з препаратом «Апінозема» (20 г) додають в медово-цукрове тісто  (канді) з розрахунку 20 г препарату на 5 кг канді, та згодовують бджолам з розрахунку 0,5 кг на 1 бджолосім’ю.

2. Весною, влітку та восени. Вміст пакету з препаратом «Апінозема» (20 г) додають до 10 л цукрового сиропу, приготованого у співвідношенні 1:1, температурою +35°С ÷+40°С, та перемішують до повного розчинення. Отриманий сироп вливають в верхні годівниці з розрахунку 1 л сиропу на 1 бджолосім’ю. Загалом повний цикл лікування нозематозу бджіл, та змішаних бактеріальних захворювань бджіл, включає в себе 3 послідовні обробки препаратом «Апінозема» з інтервалом 4-5 днів. Одночасно з лікуванням бджіл, заміняють маток на здорових плідних, проводять дезінфекцію вулика, сот та робочого інвентаря, згідно інструкції з дезінфекції пасік.

Застереження: Мед, зібраний бджолосім’ями, обробленими препаратом «Апінозема» використовують в їжу на загальних підставах.

Умови зберігання: Препарат «Апінозема» слід зберігати лише в упаковці підприємства-виробника в сухому, защищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі від 0 ºС до + 25ºС.

Термін придатності:2 роки.

Быстрый заказ

Ваше имя*
Ваш телефон*

Обратная связь