Ноземацид 5 г

Отложить Сравнить
20 грн./шт.
Есть в наличии
Нашли дешевле?

«НОЗЕМИД», для лікування нозематозу, 5 г на 20 доз

Фармакологична дія: Активні діючі речовини, що входять до складу препарату «Ноземид», мають широкий спектр лікувальної дії щодо збудника нозематозу  ― Nozema apis, та щодо збудників змішаних бактеріальних хвороб бджіл.

Складові компоненти: D-глюкоза - моносахарид, ністатин - природний фунгіцид, аскорбінова кислота – вітамін С, окситетрацикліну гідрохлорид – антибіотик, метронідазол та фуразолідон – фармацевтичні лікарські засоби з яскраво-вираженою протимікробною дією.

Дозування та спосіб використання: Вміст пакету препарату «Ноземид», вагою 5 г, використовують на приготування 20 доз, готової до використання лікувальної форми (20 бджолосімей).

1. Ранньою весною, до весіннього обліту бджіл, препарат «Ноземид» вносять в медово-цукрове тісто  (канді) з розрахунку 5 г препарату на 10 кг канді, та згодовують бджолам з розрахунку 0,5 кг на 1 бджолосім’ю.

2. Після весіннього обліту бджіл препарат «Ноземид» застосовують з цукровим сиропом.
Вміст пакету з препаратом «Ноземид» (5 г) розчиняють в 50 мл води (25 - 30 ⁰С), отриману суспензію додають до 20 л цукрового сиропу (1:1) та інтенсивно перемішують. Лікувальний сироп згодовують бджолам, наливаючи в верхні годівниці з розрахунку 1 л на 1 бджолосім’ю.  Через 5-6 днів лікувальну обробку препаратом необхідно повторити. Восени, при профілактиці нозематозу та змішаних бактеріальних захворюваннях бджіл препарат «Ноземид» застосовують в такому ж дозуванні але однократно. Одночасно з лікуванням бджіл заміняють маток на здорових плідних, проводять дезінфекцію вулика, сот та робочого інвентаря, згідно інструкції з дезінфекції пасік.

Застереження: Мед, зібраний від бджолосімей, обробленими препаратом «Ноземид», використовують в їжу на загальних підставах.

Умови зберігання: Препарат «Ноземид» слід зберігати лише в упаковці підприємства-виробника в сухому, защищеному від світла місці, недоступному для дітей, при температурі від 0 ºС до + 25ºС.

Строк придатності: 2 роки від дати виробництва.

 

Быстрый заказ

Ваше имя*
Ваш телефон*

Обратная связь