Бджолосил стимулятор 20 г

Отложить Сравнить
0
Артикул: 913386254
35 грн./шт.
Есть в наличии
Нашли дешевле?

«Бджолосил», підвищує рівень імунітету бджолосімей,

20 г на 10 бджолосімей

 

Фармакологічна дія: препарат «Бджолосил», - це концентрований комплекс солей мікроелементів та вітамінів, який стимулює та активізує розвиток бджолосімей і загалом підвищує рівень їхнього імунітету. Препарат «Бджолосил» забезпечує інтенсивний вплив на продуктивність, ріст та розвиток бджолосімей, активізує яйцекладку маток та значно збільшує кількість розплоду в бджолосім’ях. Препарат «Бджолосил» підвищує резистентність бджіл до інфекційних та інвазійних захворювань, несприятливих факторів зовнішнього середовища тощо. Препарат «Бджолосил» застосовують для інтенсивного відновлення та підвищення рівня імунітету бджолосімей, при загальній профілактиці захворювань бджіл та для стимуляції і активізації розвитку бджолосімей. Ефективна дія препарату «Бджолосил» зумовлена високою активністю кожного з складових компонентів, формуючи сумарну інтенсивну дію вітамінного мікроелементного комплексу з широкий спектром дії. Висока ефективна концентрація вітамінів та солей мікроелементів та висока активність їхньої дії дозволяє, без шкоди для здоров’я бджіл, відмовитись від використання в прикормі перги та обножки при небезпеці передачі інфекційних та інвазійних захворювань з інших пасік.

Складові компоненти:  хлорид кобальту, хлорид натрію, морська сіль, вітамін А,  вітамін B1, вітамін B2,  вітамін В3, вітамін B6, вітамін С, вітамін D, вітамін Е,  збалансована суміш мінеральних солей та мікроелементів.

Показання щодо використання: Препарат «Бджолосил» використовують для підвищення рівня імунітету бджіл та для активізації розвитку бджолосімей, ранньою весною, до першого обльоту бджіл (березень), у весняний період, після першого масового обльоту бджіл (квітень-травень), влітку, в період нарощування сили бджолиних сімей (червень-серпень), та восени (вересень), в період підготовки бджіл до зимівлі.  Також препарат «Бджолосил» застосовують при недостатньому пилковому взятку або недостатніх запасах перги у вулику при підготовці бджолосім’ї до зимівлі.

Форма випуску: Фольгований полімерний пакет масою 20 г з порошком, з забарвленням від світло-рожевого до жовто-рожевого кольору.

Дозування та спосіб використання:

 1. ранньою весною (березень), до весіннього обліту бджіл, препарат «Бджолосил» додають в медово-цукрове тісто  (канді) з розрахунку 20 г препарату «Бджолосил» на 5 кг канді, та згодовують бджолам з розрахунку 0,5 кг на 1 бджолосім’ю.

2. до цукрового сиропу, температурою 35 °С ÷ 40 °С, об’ємом 10 л, приготованого у співвідношенні 1:1,додають вміст упаковки препарату «Бджолосил», масою 20 г, та інтенсивно перемішують отриману суміш до рівномірного розподілення та повного розчинення. Отриманий лікувальний сироп вносять в верхні годівниці вуликів та згодовують бджолам з розрахунку 1 літр на 1 бджолосім’ю.

Загалом повний цикл застосування препарату «Бджолосил» складає 3 послідовні обробки з інтервалом 3 дні.

 Рекомендація щодо використання: Поряд з вуликами, в які вносять лікувальний сироп з препаратом «Бджолосил», необхідно ставити поїлку, з чистою водою, з вільним доступом бджіл.

 

 

Застереження: Мед, отриманий від бджолиних сімей, оброблених препаратом «Бджолосил», використовують в їжу на загальних підставах. Упаковку препарату «Бджолосил» необхідно відкривати безпосередньо перед застосуванням.

Умови зберігання: Препарат «Бджолосил» необхідно зберігати в упаковці підприємства-виробника в сухому, захищеному від світла місці при температурі від 0 до +20°С.

Побічна дія: При застосуванні препарату «Бджолосил» згідно даної інструкції, побічна дія не зафіксована.

Протипоказання: При застосуванні препарату «Бджолосил» згідно даної інструкції, протипоказання не зафіксовано.

Строк придатності: 2 роки від дати виробництва.

Быстрый заказ

Ваше имя*
Ваш телефон*

Обратная связь