Мурашина кислота (1фл- 5мл.) Україна.(8 амп. в упаковці) мурашина к-та

25 грн.
У наявності

Інструкція за використання концентрованої мурашиної кислоти при варроатозі бджіл

1. Загальна характеристика
Заспокійлива кислота, щільність 1,2126 г/см3, безбарвна рідина з різким запахом, температура кипіння 100,8 °С, температура плавлення 8,4 °С.
Для обробки бджіл, уражених варроатозом, використовують технічну кислоту А (вищий і перший сорт) і марки В, ГОСТ 1706 —78, а також мурашканий кислота ЧДА (чорстовий для аналізу), ГОСТ 5848-73 в концентрації 86,5 - 99,7%. Випаровування кислоти в вулику повинно бути близько 10 мл/сутних.

2 Порядок застосування
Черепашкова кислота для лікування бджіл при варроатозі застосовують при температурі повітря, що оточується +14 до +25, у весняний час (після масового обльоту бджіл) і в літній час (після відкачки меду).
Черепашкова кислота занурює у бджолині сім'ї навесні двічі з інтервалом у 12 днів на 3 -5 днів, а восени раз на 3-5 днів.
2.3: Під час обробки бджолиних сімей мурахиною кислотою верхні літки в вуликах повинні бути відкриті.
Мурашину кислоту використовують у поліетиленових пакетах розміром 20x30 сантиметрів, у плоских флаконах з діаметром 2 см або поліетиленових битових кришках діаметром 9 см.
У пакетах вкладають 2 — 3 картони розміром 15 х 25 см, товщиною 3 -5 мм і вливають у них 30 — 50 мл мурашиної кислоти. Після всмоктування пластинами всієї кислоти пакет закривають, двічі перегинаючи його верхній край. Перед застосуванням у пакетах робиться 1 — 3 отвори (залежно від сили сім’ї) діаметром 1,5 см, потім їх кладуть зверху на складники отвори вниз і ближче до задньої стінки вулика. Під пакет підкладають дві дерев’яні рамки
У флаконах наливають 30 — 50 мл мурашиної кислоти. Довжина фітиля має бути на 3 - 5 см більше висоти флакону. Фітіль пропирають кислотою, занурюючи його пінцетом у флакон. Один кінець фітиля витягає назовні і розкручується над горлянкою. Флакон підвішує до верхньої бруски порожньо і розміщує гнізда.
Порожньо поліетиленове покриття кладуть у вулик на складники, наливають у неї 30 мл мурашиної кислоти і накривають картоном розміром 1010 см.
2.5: Розробку бджолиних сімей виконують так: з вулика знімають кришку, подушку, полотніку і пурхають бджоли димом з диму. Заправлений мурашиним пакетом, флаконом або кришкою кладуть у вулик, як це показано у пунктах 2.4.1., 2.4., 2.4.3. Потім на складники кладуть полотно, затепляють і закривають вулик.
Мед, отриманий від бджільних родин, використовують для споживання їжі без обмежень.

3. Застережливі заходи
3) 1) Під час роботи з мурашником кислотою слід дотримуватися запобіжних заходів: до роботи додаються особи, які пройшли спеціальну інструктуктаж; доглядають за бджолами в халатах, прорізаних фартухах, гумових рукавичках, окулярах та маских; розфасовку проводять у витяжній шафі або на відкритому повітрі; уникають потрапляння ліків на шкіру, одяг і в очі; після роботи потрібно зняти руки і обличчя ретельно прополоскати, рот прополоскати водою.
3) 2) Коли мурашина кислота потрапляє на шкіру, її відразу змивають великою кількістю холодної води, а потім водою з милом.
3,2.1. у випадку отруєння мурашиною кислотою необхідно провести інтенсивне промивання шлунка водою, прийняти всередину яєчний білок або слизові відвари, негайно звернутися до лікаря (вживають камфору, ізотонічний розчин хлориду натрію, внутрішньовенно 10 мл 10% хлористого кальцію);  Блювання протипоказане.

Виробник: ГПП «СКИФ», г. Киев, Украина

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок