Сублімар Ф, Т. А., аналог 50мл і Бісанар 50мл для диму гармати

90 грн.
У наявності

Сублімари  50 мл на 50 бджолосімей, для лікування та профілактики варроатозу бджіл

Показання щодо використання: препарат  призначений для лікування та профілактики варроатозу бджіл (Varroa destructor), та для проведення комплексних профілактичних заходів щодо акарапідозу (Acarapis woodi), браулезу (Braula coeca) та воскової молі (Galleria mellonella).

Форма випуску: Пластиковий флакон, ємністю 50 мл, що містить рідину світло-жовтого кольору з різким специфічним запахом.

Складові компонентиПрепарат Сублімар Ф (флуметрин) Сублімар Тау (тауфлювалінат) Сублімар А (амінраз)

Фармакологічна дія: Препарат  проявляє яскраво виражену інсектицидну та протипаразитарну дію при лікуванні та профілактиціварроатозу, та для проведення комплексу профілактичних заходів щодо акарапідозу, браулезу та воскової молі. Препарат  є препаратом контактної дії та не викликає звикання.

В процесі сублімації препарату  виділяється великий об’єм підігрітого пару, в щільному тоці якого ефективно переносяться активні компонети. При цьому увесь об’єм вулика швидко наповнюється насичинеми парами компонентів препарату , які рівномірно розповсюджуються в об’ємі вулика, а їх діюча концентрація залишається стабільною протягом усього часу експлікації,.

 

Дозування та спосіб використання: Обробку препаратом бджолосімей, вражених кліщем Varroa destructor, проводять навесні, влітку та восени. Обробку препаратом  слід проводити вранці або ввечері при температурі навколишнього повітря від +5°С до + 15°С. Препарат  застосовують для обробки бджолосімей весною, після весіннього обльоту бджіл, в літньо-осінній період ― після відкачування товарного меду та після виходу молодих бджіл з розплоду і формування гнізд на зимівлю. Безрозплідні виводки та пакети бджіл можна обробляти протягом усього бджільницького сезону. Для отримання найбільшого лікувального ефекту уражені кліщем бджолині сім'ї обробляють після видалення з них розплоду.

Перед початком обробки препаратом  вулик герметизують, на дно вулика встановлюють сітчастий підрамник, який устилають чистим папером. Для обробки препаратом  використовують димову гармату Varomor. Флакон з препаратом » відкривають та переливають необхідну кількість розчину препарату в робочу ємність димової гармати Varomor. При застосуванні димової гармати Varomor слід керуватися інструкцією з її використання! Лікувальна обробка бджолосімей проводиться шляхом прокачки сублімованих парів препарату » в загальний об’єм вулика. При цьому вихідний отвір димової гармати Varomor вставляють безпосередньо в льоток вулика, спрямовуючи струмінь активних парів препарату  вулик. Висока ефективність препарату  забезпечується активною лікувальною дією складових компонентів та високою швидкістю насичення лікувальними парами всього об’єму вулика.

Обробку бджолосімей проводять з розрахунку: 1 цикл сублімації, - одна прокачка димової гармати Varomor на 1 бджолосім’ю, силою 10 рамок. 

При обробці препаратом », в процесі сублімації, необхідно уважно спостерігати за реакцією бджіл, оскільки кожна бджолосім’я може проявляти специфічну переносимість та індивідуальну чутливість щодо активних компонентів, розчинників та допоміжних компонентів препарату 

У випадку сильного ураження бджолосім’ї кліщем Varroa destructor, допускається додаткова повторна обробка препаратом , не раніше ніж через 7 днів після попереднього застосування, з розрахунку: 1 цикл сублімації, - одна прокачка димової гармати Varomor, на 1 бджолосім’ю, силою 10 рамок.  При дотриманні рекомендованого дозування препарат не токсичний та не справляє шкідливого впливу на бджіл та бджолиних личинок. Папір з днища вулика, з кліщами, що осипалися, видаляють та спалюють.

Застереження: Препарат » застосовують при температурах навколишнього середовища в діапазоні +5⁰С ÷ +15⁰С. Обробку препаратом проводять вранці або ввечері, колі більшість бджіл знаходяться в вулику. Обробку препаратом  бджолосімей, уражених кліщем Varroa destructor, слід проводити не менше ніж за 20 днів до дати початку основного медозбору.

Не слід застосовувати препарат  одночасно з іншими препаратами проти вароатозу та нозематозу! Мед, отриманий від бджолиних сімей, оброблених препаратом , використовують в їжу на загальних підставах. 

 

 

виробник: ДВП «Скіф», Київ, Україна

Зворотний дзвінок
Viber
Telegram
Facebook
Instagram

Зворотний дзвінок